Představujeme se

O NAŠÍ ŠKOLE

Jsme nová jazyková škola, která se zaměřuje na výuku španělského jazyka.

Naši lektoři mají nejen maturitu ze španělštiny, ale i španělskou maturitu jako takovou. Jsme mladý, progresivní a moderní tým. Mezi naše přednosti patří efektivní výuka a důraz na mluvené slovo. Budete opravdu aktivně mluvit od první hodiny. Provedeme Vás od prvních slov až k mezinárodním zkouškám DELE.


Ředitelka

LUCIE MELICHÁRKOVÁ

Mým hlavním jazykem je angličtina, ale španělštinu jsem vždy milovala. Dodnes mě překvapuje, jak jednoduchá a přirozená je. Věnovala jsem se jí 5 let intenzivně, ale jak to u jazyků bývá, pak jsem se jí několik následujících let nevěnovala a hodně jsem zapomněla. Přišlo mi to líto a před pár lety jsem se zase začala učit sama, přepnula Netflix do španělštiny, vytáhla Harryho Pottera ve španělské verzi a postupně jsem se vrátila na svou původní úroveň. Během jedné z mých anglických hodin ze mě děti vytáhly, že umím španělsky, a protože jsou to nadšenci jako já, přemluvily mě, abych je začala učit. S nimi jsem se naučila, jak to dělat i nedělat a v září budu učit španělštinu už čtvrtým rokem.

Proč jsem vlastně otevřela Školu španělštiny? Přála bych si, aby španělština dostala větší šanci a získala větší popularitu. Vždyť je to třetí nejpoužívanější jazyk na světě a v ČR se vyučuje minimálně. Myslím si, že jde v Plzni o unikátní projekt. Nejsme jazyková škola, která Vás naučí 5 jazyků průměrně, ale jeden jazyk výborně.

ZKUŠENOSTI

Výuka angličtiny (2009-nyní)
Výuka španělštiny (2019-nyní)
Metodické vedení týmu (2018-nyní)


Lektorka výtvarného umění

MARKÉTA ČERMÁKOVÁ

Jsem studentkou na Západočeské univerzitě obor Socha a prostor. Předtím jsem studovala grafický design na pražské Střední umělecké škole Václava Hollara, a ač jsem si prošla již mnohými přijímačkami, ,,přípravkami" na ně, i absolvovala mnoho výtvarných průprav v hodinách, kresba a malba mě opravdu stále baví a jsou pro mě velice důležitou složkou výtvarného studia!

K vedení výtvarných kurzů mne tedy přivedlo vlastní nadšení a dobrá zkušenost z nich, protože myslím, že snad právě na nich se toho člověk může naučit nejvíce, a to i pokud má jen sebemenší zájem. Nejraději mám konkrétně kresbu, protože myslím, že je i základním kamenem každého výtvarníka, tedy tou každý můj kurz minimálně začne. Jak se kurz bude vyvíjet dál záleží jen a jen na kolektivu, který se v kurzech bude scházet. Není proto třeba se ničeho obávat. Výuka se vždy přizpůsobí úrovni studentů, tedy i Vaší úrovni, ať už je jakákoliv.

Výtvarné lekce vedu jak pro teenagery (doporučený věk 14+), tak i pro dospělé.

Jestli tě zajímá má tvorba, mrkni do galerie.